Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemiyette Pişiyorum

ordinary barbarian
    ordinary barbarian
    Webmaster
    Webmaster

Cemiyette Pişiyorum Empty Cemiyette Pişiyorum

Mesaj tarafından ordinary barbarian Cuma Ocak 11, 2008 1:54 am

tolga can saygılı:gitar/vokal

ali özdemir : bas

özver yılmaz(deli gömeği):gitar

doğan aydın(lifelock):davul

turk post grunge-punk grubu..Sadece kendi bestelerini çalar... bu güne kadar 3 kişiydi... davulcu hep değişti...geçen yıl Doğan,bu yıl da Özver gruba dahil oldu...özver dışında herkes öğrenci...

yayınlanmış 5 demosu var.. 2002-çocuklar ve gençler için şarkı demeti (13 şarkı) 2003-hayatta herkesi anlatan bir resim vardır (13 şarklı) 2004-düşersem hatırla (12 şarkı) 2005-kahrolsun edebiyat (8 şarkı) 2006-bonus (eski demolarda olmayan şarkılar)

cemiyette pisiyorum, turkce muzik yapmaktadir. kendi sarkilarini calmak isteyen gruplara olan ilgisizlik ve antipatiye ragmen kendi olanaklarini zorlayarak cok sayida konser vermistir. yerel muzigin gelisiminde olumsuz rol oynayan ve en trajikomik etken olan kari, bar grubu, yalakalik ortami ve getirdigi -ama aslinda cok sey goturdugu- piyasaya karsi tavir alan gruplarin en basinda yer almaktadir.

grup elemanlari herhangi bir bar grubundan farkli olarak , dusunup, konusup idrak edebilir ve tepkiye reaksiyon verebilirler.

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 2:57 pm